Kağıt Telalar

Kağıt tela konusunda kapsamlı ve arayışınızı karşılayacak çeşitlilikte ürün gamına sahibiz. Kağıt telalar özellikle bluz, elbise gibi bayan giyiminde küçük alan ve şerit tela uygulamalarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, bayan ve erkek giyimin vazgeçilmezi günlük ceketler, mont ve kabanlarda da geniş alan uygulamalarında önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin yün bir kabanda dikiş yerleri ve kenarlarını sabitlemek isterseniz, ipli kağıt tela ürünlerimizden birini denemenizi öneririz.

Örgü Telalar

Çoğu tela tedarikçisinin aksine dikey entegre tesislerimiz ile ürünlerimizin örgü, dokuma ve kaplama işlemlerinin tamamını bünyemizde gerçekleştirip kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Klasik tipte çözgü örgü ve 32g/m² - 80g/m² aralığında değişen mono-elastik atkılı ürünlerimiz ile en son çift nokta yapışkan teknolojisi de dahil olmak üzere, mükemmel ürün performansı sergileyen çok çeşitli örgü tela alternatiflerimiz mevcuttur.

Bu ürünler kusursuz yüzey görünümü, yumuşaklık ve kusursuz esneklik özelliklerinin yanı sıra, yapıştırma sonrası işlemlerde formunu koruma gücü ile karakterize edilmekte olup günümüz bayanlarının modern iş kıyafetleri trendini tanımlamaktadır.

Dokuma Telalar

30g/m² - 100g/m² aralığında değişen PES 2/2 ve 1/3 dimi, tek yöne veya iki yöne esneyebilen dokuma ön beden telaları, klasik erkek giyim sektörünün günümüz moda akımını belirlemektedir. Bu ürünler, maksimum esneklik ve rahatlığın yanı sıra, zarif ve kusursuz bir görünüm sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Yeni 7000 serimiz ile emsalsiz tela özelliklerine sahip yeni bir jenerasyonu başlatmış bulunmaktayız.

Yuvarlak Örgü Telalar

Eğer işlemeli bir süveter ya da pijama üretiyorsanız, yuvarlak örgü tela sizin için en iyi çözüm ortağı olacaktır. Arka yüzeyin tela ile kaplanması, nakışınızı koruyup sağlamlaştıracağı gibi ciltte oluşabilecek herhangi bir tahrişi önleyecektir. Bu uygulama, özellikle çocuk ve bebek giyiminde kalitenize bir artı katacaktır.

Gömlek Telaları

Klasik ve spor gömlekler için % 100 pamuk dokuma, gramaj değerleri 63 gr/m² ile 175 g/m² arasında değişen geniş ürün gamımız ile tercihinize uygun telalarımızı sizlere sunmaktayız. Gömlek telalarımızın tümü 95°C ve üzeri sıcaklıklarda yıkama direncine sahip olup uygulama sonrası boyutsal stabilitesini koruyacak şekilde terbiye edilmiş ve yüksek yoğunluklu polietilen yapışkan ile kaplanmıştır.

Kıl Telalar

Günümüzde artık çok daha ileri teknolojiler geliştirilmiş olsa da, kıl tela imalatı kuruluşumuzun temellerine dek uzanır. Yeni ipliklerin tedariği ve makine parkurlarımızdaki gelişmeler maksimum yumuşaklık ve esneklik ile yeni trendlere uygun ürünleri geliştirmeyi mümkün kılmaktadır.

Deri Telaları

Deri, görünüm ve tuşe gibi karakteristik özelliklerini korumanın en ön planda tutulduğu doğal bir üründür. Deri tela yelpazemiz yumuşaklık ve en uygun yapışma sonucunu verecek şekilde, çok düşük sıcaklık ve basınç uygulamaları ile bütünleşecek şekilde tasarlanmıştır.